Potencja

Titan Gel – opinie, cena, gdzie kupić, apteki, czy warto?

„Titan Gel” ( „złoty Tytan żel” (Titan Gel złota. – „Gold”) smaru, umieszczone przez producenta jako sposób zwiększenia czułości prącia, w celu poprawy erekcji oraz zapewnienia dodatkowego komfortu podczas bliskiego kontaktu wiele fałszywych stron internetowych sprzedających podróbki wprowadził konsumentów w błąd na temat właściwości suplementów, obiecując zwiększenie członka 5-7 cm w ciągu zaledwie miesiąca. sytuacja ta poważnie zagraża sprzedawcą oryginalnego produktu .

Skład i właściwości składników Titan Gel

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

“Titan Gel” jest dostępny w probówkach o pojemności 50 ml. Jest przezroczysta substancja galaretowaty. Nie lepki łatwo wypłukiwane wodą. Okres trwałości wynosi 2 lata.

w instrukcji obsługi intymnych żele “Titan Gel” i “Titan Gelium Gold” wynosi składa się z następujących składników:

 1. Podstawa zarobki, mentol.
 2. Hialuronian, kwas bursztynowy. Przyspieszają krążenie krwi, stymulują procesy metaboliczne, zwiększają gęstość i elastyczność skóry.
 3. Wyciągi z kwiatów i liści werbena, a także truskawki owoce. Mają właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

„Gold Tytan żel” stężenie bursztynowy i kwas hialuronowy jest zwiększona.

Właściwości elementów składowych Żel:

 • polepszenie przepływu krwi do prącia i wzrost siły
 • Wzrost elastyczności tkaniny członka, zwiększając czułość głowy;
 • ochrony przed bakteriami
 • przyspieszania regeneracji komórek.

Celem i sposób stosowania Titan Gel

lek “Titan Gel”

 1. zapewniając komfortowe poślizg podczas tarcia i wykonywać ćwiczenia manualne dla powiększania penisa (Jelqing), zajęcia z lub pompa nosząc przedłużacz.
 2. tworzenie wyższej jakości doznań zwiększając czułość penis.
 3. odnowę komórek Zwiększona ton penisa ze względu na efekt nawilżający i stymulować.

W oświadczeniu wskazał, że „Titan Gel” nie jest środkiem antykoncepcyjnym, potrzebne są więc dodatkowe środki dla ochrony przed ciążą. Przeciwwskazania i efekty uboczne, oprócz indywidualnej tolerancji części nie jest stała.

Powyższe dane bezpośrednio z opakowania „Titan Gel” od oryginalnego producenta. efekt powiększania penisa, zwłaszcza o 5-7 cm, tak jak w reklamy na stronach, nie zadeklarował . Prawda czy fałsz takie obietnice – Odpowiedź jest oczywista: penis rośnie z regularnych ćwiczeń . oryginalnego „Titan Gel” umożliwia spełnienie, chroni ją przed uszkodzeniem, umożliwia łatwiejsze rozciąganie ciał jamistych i osłonki albuginea, zapobiegając powstawaniu krwiaków . Co więcej, końcowy wynik zależy od indywidualnych cech organizmu. Aby korzystać z „Titan Gel”, aby zwiększyć „męską godność” jest bezużyteczny, jak również do rozprzestrzeniania jakiegokolwiek innego kremu lub maści. Narzędzia te mają swoje wady i zalety, ale w celu zwiększenia rozmiaru członka same, nie mogą.

Dowiedz się więcej o „cud” środki na powiększenie penisa mówi lekarz urolog-androlog Hizriev Khizri Zakirovich

Sposób stosowania środka smarnego: „Titan Gel” jest stosowany do trzonu penisa lub w górnej części prezerwatywy przed kontaktem seksualnym. Przy zastosowaniu specjalnych urządzeń należy kierować się instrukcjami. Zastosuj miękką ruchem od nasady do głowicy (jest to również możliwe, aby uchwycić).

Po zastosowaniu żelu penis wygląda normalnie – bez zaczerwienienie i obrzęk. Jest lekki efekt chłodzenia, jest lekki smak cytryny. Płeć staje się bardziej żywy regularne stosowanie napięcia skóry prącia (stan naprężenia membrany żywych komórek) zwiększa się, a więc stosowanie żelu, oczywiście.

Gdzie kupić oryginalne dodatki Titan Gel

W aptekach “Titan Gel” nie na sprzedaż . Aby dokonać rezerwacji gwarantowanej oryginalnego produktu wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej sprzedawcy. Hendels.ru

podróbki sprzedawane w wielu miejscach na jednej stronie, a także na “Aliexpress” . Witryna „ru.titangel.com” nazywa siebie jedynie oficjalnym dealerem „Titan Gel”, te same informacje na stronie „titan-gel-official.ru” i kilka podobnych. Wprowadza to zamieszanie konsumentów co do miejsca zakupu i produkcji oryginalnego produktu.

Zeskanowane certyfikaty na lek, który jest zwykle umieszczona na sprzedaży zasobów są również dostępne. W związku z tym, nie wiadomo jak „Titan Gel” skuteczne i bezpieczne. Na stronie titanqel.ru (z jakiegoś powodu zamiast litery g w nazwie oznacza q), pozycjonowanie się jako oficjalny dystrybutor żelu „Titan Gel złota” umieszczona certyfikatu, zawarcia sanitarno-epidemiologicznej i kilka świadectw w język obcy. Jednak żaden z nich odczytać, powiększenie obrazu nie da się stwierdzić, że symbole są do przemywania oczu. Nie można odczytać i fałszywych opinii lekarzy. Zdjęcia przez „ekspertów” nie zawsze odpowiadają prawdziwych ludzi.

Kontakt dla komunikacji ze sprzedawców lub producentów „Titan Gele” nie jest również na stronie internetowej-stronie docelowej . Żądanie produktu proponuje się dokonać poprzez formularz online lub poprosić o oddzwonienie. Oznacza to, że do podjęcia pytań i skarg od konsumentów, takich dystrybutorów początkowo nie zamierzają.

Jeśli chodzi o cenę obu „Titan Gele” na wszystkich witrynach ona jest jedna – 990, ponieważ wszystkie „produkty cud”. Ponadto, oznacza to, że jest to wyjątkowe wydarzenie, ale ich rzeczywista wartość jest 1980 RUB te same informacje zawarte są na zasobach, sprzedając odpowiedniki „Fallston”, „Dominator” i podobnych dodatków.

Trade „cud” suplementy, które obiecują nierealne powiększenie penisa, niespotykaną siłę wzrostu i inne mity – bardzo dochodowy biznes oszukiwać nieświadomych ludzi. W Chinach są nabywane tani smar nieznanego pochodzenia (butelkowanego z pojedynczej beczki), pakowane agresywnie obrocie. Użytkownik końcowy jest albo zadowolony z efektu placebo, czy żalu nad utraconych pieniędzy, bo nikt nie wróci. Aby zgłosić się do sądu w przypadku obrażeń osób, również bezskutecznie. – pozwany po prostu nie istnieje

Różnica pomiędzy oryginałem z fałszywą Titan Gel

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

LLC “Handel”, ostrzega konsumentów, że ponad 80% sprzedawanych w Internecie “Titan” Żele są podróbki . Aby zidentyfikować dzwoniącego oszustwa, w odpowiedzi na wniosek pracownika, zaleca się, aby zadać kilka pytań:

 1. O kraju i producenta.
 2. O możliwości dostarczenia dokumentów do produktu. W uzupełnieniu do świadectwa musi być rozliczane faktury do dystrybutora przez producenta.
 3. O numer telefonu do komunikacji.
 4. Na możliwość dostawy Express.

LLC „Handel” natychmiast reaguje na skargi i pytania konsumentów. I wysyła do nabywcy wszystkie dokumenty potwierdzające pochodzenie i bezpieczeństwo żeli.

Wskazówki, które pomogą Ci dokładnie odróżnić oryginał od fałszywych

Aby odróżnić podróbkę od oryginału, “Handel” zaleca, aby zwrócić uwagę na następujące niuanse:

 • Produkty pod marką „Titan Gel” jest wykonany tylko w Rosji, a nie w Chinach, USA, Japonii, napisany w różnych miejscach;
 • kompozycja nie zawiera stymulantów i afrodyzjaki
 • pole powinno być pokryte warstwą ochronną. Oprócz kodu kreskowego i logo zawiera informacje o nazwisko i dane kontaktowe producenta i dostawcy, odbieranie roszczenia;
 • Trwałość i numer serii są umieszczone na szew rury musi być określona w oknie;
 • Rury i czapki powinny być czarne. Biały kolor tylko podróbki.

Recenzje Titan Gel

Alexander, 26 lat: „Bardzo zadowoleni z jasnych instrukcji na stronie internetowej – rozmazany kurek w regularnych odstępach czasu No wynik został zauważony: brak wzwodu nie uległa poprawie, ani rozmiar nie wzrosła Rozwód wszystkie obietnice na kolorowych stronach.. lub fałszerstwo wysłana. – nie wiem “

Valera, 34: “Titan Gel” – zwykły smar, ale cena jest poza skalą. Użytkownik nie jest zwiększona, nie jest szczególnie podekscytowany, a efekt chłodzenia jest obecny. Analogowe może być taniej kupić 3 razy. Opinie o zwiększenie rozmiaru o kilka cm. – zarejestrowany, sir “

Wniosek Tytan żel

„Titan Gel” – konwencjonalny środek nawilżający bez jakiegokolwiek zwiększenia wielkości z jej właściwościami jak zastrzeżono w opakowaniu. Wiele składników spotykają kompozycji w zwykłych nawilżające twarzy maski. Aby uniknąć stania się ofiarą oszustwa, a nie rozczarujesz się w zakupie, powinny być bardziej zainteresowany pochodzenia produktu i przynajmniej trochę zrozumienia anatomii penisa.

Expert siteBozhko Swietłana Horinouchi w 1998 roku stan Ługańsk Uniwersytet medyczny w specjalności „biznesu Medical”. Odbywają się 4 razy w odświeżające Oczywiście, ostatni raz w 2017 roku, najpierw kwalifikacyjnego category.Experience praktyki lekarskiej przez 23 lat.

You may also like...