Zdrowie

Squeeze Station – jak to działa, opinie, cena

Dziecko puree, domowe jagruti, galaretki, kasze i Smoothies w pakiecie doy-pack łatwe do wykonania w domu!

proste: jedna prasa Packer żadnych puree i koktajle są pakowane w opakowania miękkie, opakowania i doy butelek Infantino.

Torby doy-pack i cały szereg akcesoriów do karmienia Infantino certyfikat sztućce dla dzieci do 3 lat.

Instagram bezpieczeństwo rezeptservice Jak to działa?

2 miesiące przechowywać w zamrażarce

2 dni Przechowywać w lodówce

118 ml. objętość torby, sterylizowane w procesie produkcyjnym

Nie martw się na części przy zakupie niemowląt pyureshek.

Dla dziewczyn na diecie i zwolenników zdrowej żywności, Koktajle, pakowane w miękkim opakowaniu będzie różdżka prawdziwy kij
Na drodze lub w domu. – zawsze pod ręką będzie przydatna jedzenie dla dziecka na starsze dziecko i Ty.

Oryginalne i wygodne! Największa na system pakowania żywności dla niemowląt od Infantinо korzysta z wysokiej jakości materiałów, dostępnych technologii i praktyczne podejście do wytwarzania żywności dla niemowląt. Ponadto, system ten jest niezwykle łatwy w użyciu! Wystarczy, aby wycisnąć puree z jednym naciśnięciu przycisku na stacji prasowej w miękkie torby lub w butelkach wielokrotnego użytku Infantino. Gotowy! Teraz wypełniony worek jest wygodny w użyciu w domu lub zabrać ze sobą na spacer lub dłuższej jazdy.

Jest to wygodne opakowanie dla dzieci, które już chcą być niezależne – dziecko może otworzyć pokrywę i jeść, kiedy chce. Jednak nie była brudna!

Lekki i kompaktowy Stacja ergonomiczny wygląd do kuchennego stołu, nie zajmuje dużo miejsca, dobrze czyszczone po użyciu, pozwalają mycia w zmywarce.

wybrać tylko te produkty, które odpowiadają swoje dziecko i monitorować proces ich zacierania. Ponadto, można użyć gotowych posiłków. Jogurt, płatki owsiane, ziemniaki, budyniu lub innych pokarmów dla dziecka

w opakowaniu pod ciśnieniem, w postaci jałowych torebek, warzywne i owocowe puree dłużej świeże, nie ulegając procesów gnicia w przypadku braku powietrza i pożywki dla bakterii. Zalecane okresy przechowywania w lodówce przez maksymalnie 2 dni w zamrażarce do 2 miesięcy
system pakowania żywności dla niemowląt Infantino zawiera unikalny szereg pomocników dla matek, z których można wybrać jedną lub zebrać całą serię.
Stacja pakowania żywności dla niemowląt Squeeze Station. Za pomocą jednego kliknięcia można umieścić pyszny domowy sos w jednorazowych miękkie torby z zakrętką ETUI Squeeze lub wielokrotnego użytku butelki dla niemowląt żywności Keeper wycisnąć etui.

butelki wielokrotnego użytku opiekun Ściśnij woreczka. można napełnić butelkę ręcznie lub z wykorzystaniem pakietu stacji stacji baby food Squeeze. Miękka butelka jest łatwo wypełnić i łatwe do czyszczenia, można przechowywać w zamrażarce.

Miękkie torby z zakrętką ETUI Squeeze. Ta torba może być wypełniona pakietu stacji stacji baby food Squeeze. Napisz na worku datę produkcji lub skład zacieru i będzie w pełni docenić łatwość użytkowania i łatwość przechowywania worków żywności dla dzieci Infantino!

Łyżka – głowa para łyżki. Przywiązanie łyżka jest przykręcana do torby dzióbkiem i butelek Infantino. Dla dzieci, które lubią jeść z łyżeczką!

Cup – parowiec parowy i Smush. W tym Cup można gotować warzywa w kuchence mikrofalowej i za pomocą prasy szlifować je do puree. Użyj gotowane puree natychmiast lub przechowywać w lodówce na żądanie.

Przypomnienie o zapisywaniu kawałki w workach doy-pack:

Nie podgrzewania w kuchence mikrofalowej lub wrzącej wody. przed podaniem dziecku sprawdzić świeżość zawartości worka. Nie wolno używać uszkodzonych worków. Czy znowu nie używać toreb, może trafisz inne cząstki pokarmu lub bakterii. Skonsultować się z pediatrą, aby upewnić się, że dziecko jest gotowe do wprowadzenia nowych rodzajów żywności. Przechowywać korek w miejscu niedostępnym dla dzieci. Niech torby żywności dla niemowląt wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.

You may also like...