Zdrowie i Ty

Silane Guard – płynne szkło, opinie, komentarze, cena, gdzie kupić,

FONT>

W komponentów Silan Willson Straży opartych na polimerach Milanovich może zaszkodzić zdrowiu.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Podczas pracy trzymać się podstawowych zasad bezpieczeństwa osobistego:

1. Leczenie musi być wykonywana na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Łódź 2. Wszystkie operacje dotyczące stosowania wykonywać wyłącznie w rękawicach ochronnych. Sims 3. Nie wystawiać Silan Gwardię na odsłoniętej skóry i odzieży. Jeśli temu zapobiec udało umyć dotknięte obszary ciepłą wodą.

instrukcje

Ogólne Silan Straż

Nie otwierać z góry! Gdy wyciek – traci swoje właściwości

.

Leczenie powinno być jedynie stosowana na powierzchni powłoki farby.

Nie stosować kompozycję do szkła, chrom produktów, uszczelek gumowych, części niemalowanej plastiku.

Cała praca jest wykonywana przy użyciu szmatki czysta skóra (mikrofibra).

zamkniętego opakowania przechowywany w ciemnym miejscu w temperaturze do + 40 ° C, w pozycji pionowej.

obserwować odstępach czasu!

wiosna / jesień w cieniu 10 ° C (~ 20 ° C).

  • czas polimeryzacji wynosi 10 minut.
  • Czas przetrzeć do 5 minut.

Lato w cieniu (20 ° C ~ 35 ° C).

  • czas polimeryzacji wynosi 5 minut.
  • czasu wycierania – 3 minuty

.

Nie stosować na gorących powierzchniach i przy bezpośrednim nasłonecznieniu!

zimowych na słońcu (mniej niż 10 ° C).

  • czas polimeryzacji. – 15 minut
  • Czas przetrzeć 10 minut.

Nie stosować w niskich temperaturach!

obsłużyć CAR w częściach

  1. Drzwi (powierzchnia boczna)
  2. Maska
  3. dachu
  4. tułów i tył samochodu.

Aplikacja

Technologia Silan Straż

Po obróbce wytrzymałość powłoki jest zwiększona poprzez bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Płyn przeznaczony jest do jednorazowego użytku. Rozprężanie fiolki kompozycja nie podlega długotrwałego przechowywania. Łódź Po obróbce Nie zaleca się, aby umyć samochód przez 1 tydzień. W ciągu tygodnia można umyć samochód nawet w automatycznej myjni samochodowej. W przyszłości, po prostu odwiedzić myjnię samochodową.
Po zabiegu nie należy używać ściernych polskiego. W przypadku korzystania z wosku ściernego jest wymagana do ponownego zastosowania Silan Guard.
efekt nie zostanie osiągnięty, jeśli pozostawić do wyschnięcia przez długi czas bez wycierania.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Zdjęcia / filmy oryginalny zestaw SG

Chcę podzielić się osobiste doświadczenia z japońskimi ciecz szklanej Silane Guard. Podczas przetwarzania ciała nagranego kamerą stan lakieru przed nałożeniem powłoki i po ocenić rzeczywistą skuteczność produktu. Wszystko zostało wykonane zgodnie z instrukcją (wszedł w skład zestawu).

Tak więc, zgodnie z zaleceniami w instrukcji, pojechaliśmy do myjni do przeprowadzenia gruntownego czyszczenia ciała. Skorzystało z usługi – usuwanie z organizmu bitumu i smoły. Mój samochód nie jest stary (2 lata), więc nie jest wymagane przygotowanie i wstępna wiele głęboko polerowania. Jeśli masz kamienne żetony, a następnie trzeba będzie oczyścić i pomalować.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Po oczyszczeniu opuszcza maszynę na noc, aby dać całkowicie suche. absolutnie czyste i całkowicie suchą powierzchnię to najważniejszy warunek udanego wykorzystania japońskich pasty.

Następnego dnia i drugi etap! W nocy ciało idealnie suche. I dokładnie przetrzeć wilgotną ściereczką z mikrofibry lekko, natychmiast wytrzeć suchą szmatką innego. Filmowane jako LPK. Jak widać, korpus ma niewielkie zadrapania, drobne zarysowania, wyblakły kolor.

Przetwarzanie czasy spędzone w pobliżu garażu pod gołym niebem, ciepła jesienna pogoda pozwoliła. Temperatura +10 stopni, a brak wiatru, nie zmienne. Obchodzenie się na ulicy w temperaturach poniżej zera nie jest zalecane przez producenta. Em>

Początkowo zidentyfikowano sekwencję powlekania błotniki, drzwi, pokrywę, dach (podzielonej na dwie części), bagażnik. Teraz wchodzi w grę silan osłoną szklaną. Po pierwsze, kompozycja sprayu jest dokładnie wstrząsnąć kilka razy. Następnie równomiernie i podłużne ruchy stosować produkt na powierzchni specjalną gąbkę (wszedł w zestawie). Następnie pomalować składu na elemencie, obserwując uważnie, aby uniknąć przerw spowodowanych z narzędziem jest wizualnie widoczne na ciele. Nacisnąć lub RUB nie jest konieczne.

Jak się okazało, leczenie ciała samochodu ta część – nie może być prostsze! Jest on rozprowadzany i raspolirovyvayut łatwe. Miałem doświadczenie z użyciem płynu szkło Gwardii, o wiele trudniej jest raspolirovyvayut.

Po traktowaniu kompozycją wszystkich części ciała w jednej warstwie, środki (użyć objętość 57 ml) o połowę.

Tak, jeśli wszystko wykonać w określonym producenta technologii, jeden taki pojemnik wystarcza do leczenia ciała w dwóch warstwach. Natomiast druga warstwa może być stosowane jedynie po co najmniej godzinę, po pierwszej chusteczki.

polerowane i dostać lustro!
Następnie czekaliśmy 10 minut, zastosowana kompozycja wyschła i zaczęła wycierać.

Kompletny zestaw japońskiej ubezpieczenia zawarte w tym najbardziej specjalnej mikrofibry. Raspolirovka przeprowadzić bez stosowania ciśnienia lekko. Współpracuje z części ciała, w tej samej kolejności co w przypadku stosowania kompozycji.

Cały proces nakładania ciekłego szkła zajęło mi około dwóch godzin. Pracował powoli, ostrożnie. Efektem tego niezależnego dystrybutora wrażeniem mi 100%! Maszyna została nabyta jasny wygląd, błysnął jak lustro.

Zobacz zdjęcia przed i po Silane Straży

Present wcześniej rysy, zadrapania nie widzieć. Oni nie są! Mój samochód był jak nowy. Cel został osiągnięty, ciało mojego samochodu jest dobrze chroniony przed drobnymi zadrapaniami, pajęczyny, zadrapania stałe mikrofilmach.

Na filmie starałem dobrze pokazać wynikowy efekt lustra. I taki wspaniały połysk po 1 warstwie Straży Silane!

Ja też uchwycony na wideo przez środek odstraszający filmu. Właściwości hydrofobowe ona jest naprawdę świetna. Zgodnie z zaleceniem, że samochód nie jest myte przez tydzień. W tym czasie kurz na obudowie zmieścić równomiernie, ale deszcz umył jej w czystości.

Przypomnę, że producent nie zaleca się mycia samochodu po leczeniu ciekłego szkła w ciągu 1 tygodnia.
Film musi w pełni twardnieją, więc wykorzystać auto po przetworzeniu, ale bez zlewu!

Po miesiącu aktywnego działania urządzenia do mycia, wynik jest taki sam – ona też wygląda wspaniale
Jasny kolor, ładny czyszczenie, bez zarysowań, bez zadrapania.. Błoto, woda jak błyskawicznie zaczynając płynąć. Teraz jest o wiele mniej prawdopodobne, aby przejść do myjni, gdy samochód dłużej pozostaje czysty.
wynik. To naprawdę działa doskonale japoński produkt, który zapisuje do samochodu i portfel!

You may also like...