Orthofix - korektor, jak go używać? gdzie go kupić, apteka, cena
Zdrowie i Ty

Orthofix – korektor, jak go używać? gdzie go kupić, apteka, cena

Autobusy Orthofix z palucha koślawego – nowoczesne narzędzie w

walce z chorobą. Produkt oryginalny działa na 2 sposoby: mechanicznych i farmakologicznych. Dlatego, klamra może być jedyną rzeczą, która wyeliminuje ten problem. Wystarczy umieścić w niezbędnej części kasety i nadal wykonywać swoją działalność. Orthofix niewidoczny pod buty, wygodne w codziennym użytkowaniu i nie wymaga specjalnych umiejętności, aby go

używać.

Wskazania do stosowania Orthofix

Opona Orthofix służy do korekcji i zapobieganiu rozwoju palucha koślawego. Jego stosowanie jest uzasadnione w następujących przypadkach:

 • pojawienie się bólu i rozwój dyskomfort podczas chodzenia iw spoczynku;
 • wzrost szerokości przodostopia, wygląd wstrząsami;
 • odchylenie kciukiem z boku;
 • stałe noszenie niewygodnych ciasne buty z obcasami;
 • nierówne statiunii podeszwa na bok;
 • zapalenie okołostawowe torby w regionie kciukiem;
 • wrastanie paznokci z wyraźnym bólem;
 • mrowienie lub drętwienie stóp w spoczynku;
 • częste pojawianie się modzele i odciski na spotkaniu lub wewnętrznej części stopy.

Zalety magistrali Orthofix

magistrali szyszek Orthofix jest jedną z metod leczenia zachowawczego palucha palucha. Duża liczba analogów w odniesieniu do tego typu terapii. Ale Orthofix opona ma kilka zalet wśród wszystkich:

 • koszt;
 • opracowany według niemieckiej technologii;
 • zestaw zawiera wkłady zamienne;
 • w kontakcie ze skórą stóp stają się znaczące składniki aktywne;
 • można nosić ortopedyczne szynę Orthofix z każdym bucie lub bez;
 • zmniejsza ból w okresie pooperacyjnym oraz w celu zminimalizowania ryzyka nawrotu.

3 wkład wymienny do zintegrowanej obróbki kości

W pudełku z autobusu można znaleźć naboje czerwony, żółty i zielony.

Green wkład działa zgodnie z typem pogotowia niesteroidowych leków przeciwzapalnych. I szybko łagodzi objawy, takie jak ból, obrzęk, świąd, zaczerwienienie i drętwienie.

objawy pomóc komponenty Fight:

 1. Szarłat olej – naturalny antybiotyk roślin, które aktywnie hamują wzrost bakterii i grzybów, zmniejsza zapalenie i ma własności regeneracyjne. ma również skutki wazoaktywny, wzmocnienie ścian naczyń włosowatych i żyłek.
 2. Lofant – lotne, witaminy i suplementy diety, które są w tej rośliny mają potężny wpływ. aktywują one zdolności regeneracji włókien mięśniowych i naskórka. Zwiększa ton tkankach,

  więc deformacja jest eliminowana szybko i bezboleśnie.

 3. Wapno zmniejszenie napadów zmniejsza zapalenie i łagodzi ból. Składniki poprawy krążenia i zmniejszyć nadmierną stymulację nerwową.

czerwony wkład jest stosowany po fazie ostrej, ich pomocy poprawa metabolizmu. Składa się z:

 1. szeń – tone tkanki i zwiększa metabolizm komórek. Łagodzi zmęczenie i napięcie mięśni.
 2. pospolita

 3. Sea aktywny w metabolizmie komórkowym, ma właściwości przeciwutleniające, wzmacnia ściany naczyń. Aktywuje regenerację.
 4. Nakrętka

 5. Sosna – substancje lotne i biologicznie czynne, które zwiększają działanie innych składników

.

żółty wkład poprawia napięcie tkanek i mogą być stosowane w dowolnym czasie choroby. Efekt Zabarwienie osiąga się za pomocą następujących elementów:

 1. ekstrakt mniszka – aktywne regeneruje się tkankę i

  zmniejsza patologicznych impulsy nerwowe

 2. .

 3. wyciąg z tymianku – łagodzi skórę i skurcze mięśni, łagodzenia bólu i objawów stanu zapalnego
 4. .

 5. Peppermint – łagodzi stany zapalne i daje sygnał do skurczu mięśni, przywraca odpowiednią unerwienia. Walcząc z kaletki.

Efekt terapeutyczny opony jest zapewnione przez wszystkich naturalnych substancji, które nie są szkodliwe dla organizmu.

Sprzęt Orthofix

W związku z popularnością oponie Orthofix teraz można znaleźć wiele podróbek. W oryginalny zestaw Pakiet zawiera:

 • 2 ciała bandaż po prawej i lewej nogi;
 • 3 wymienny wkład – czerwonym, zielonym i żółtym
 • 3 fiolki z substancjami czynnymi w celu napełnienia kasety odpowiednio koloru czerwonego, zielonego i żółtego naklejki
 • Instrukcja korzystania z autobusu.

Również pole ma specjalny kod, który można użyć, aby sprawdzić oryginalność produktu. Aby to zrobić, przejdź na oficjalnej stronie produktu i wprowadź kod w oknie.

instrukcje użytkowania Orthofix

Orthofix z kostki na nodze był najskuteczniejszy w zbieranie pochodzących z instrukcją użytkowania.

Aby go użyć:

P>

 • nosić nawias tkaniny na nogi;
 • paski Velcro zabezpieczyć klamrę na nogi tak, aby nie zgnieść tkanki miękkiej;
 • wygrzewania pojemnik odpowiedni do koloru cieczy
 • wprowadzić nabój do komory;
 • , aby zmienić naboje, ile potrzeba i cel użycia;
 • mogą być noszone przez cały dzień, usuwając bandaż tylko na odpoczynek i higieny.

Bandaż jest powoływany na czas nieokreślony. Zalecany czas trwania kursu. – aż do całkowitego zniknięcia koślawego palucha lub w okresie rehabilitacji po operacji

oznacza przystępnej cenie dla wszystkich

To może korzystać każdy autobus jako przeciwwskazania nie istnieją. Stosowanie bandaż nie wymaga uprzedniej konsultacji ze specjalistą i zatwierdzenia ich lekarza. Jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny sposób, aby rozwiązać problem.

W opinii lekarzy Orthofix

palucha koślawego polega krzywizny wielkiej wymianie palców i kolan. Te zmiany powodują ból, stan zapalny, zapalenie stawów z powodu stałej traumatyzacji tkanek. Orthofix – nowa generacja. I działa w 2 kierunkach jednocześnie.

Orteza zapewnia efekt mechanicznego stawu i zwrotów palec do swojej naturalnej pozycji, więc go nieprzyjemne objawy, eliminując progresji choroby. I wymienne wkłady z aktywnych substancji leczniczych pomagają radzić sobie z wtórnych objawów patologii. One złagodzić stan zapalny, ból, zatrzymać, poprawia regenerację tkanek i

gojenie mikropęknięć. Więc dzięki autobusu Orthofix jest aktywne zapobieganie przyłączeniu się do wtórnego zakażenia, zapalenia stawów i innych komplikacji.

narzędzie może działać jako samodzielna metoda leczenia palucha palucha i być częścią kompleksowego leczenia. Podczas noszenia w okresie rehabilitacji po operacji, szyna Orthofix zmniejsza ryzyko powikłań i nawrotów procesu patologicznego.

Prawdziwe opinie Orthofix

W celu sprawdzenia skuteczności opony Orthofix można przeczytać prawdziwych klientów.

Ksenia, 27 lat, ze względu na stały noszenie wysokich obcasach zaczęły pojawiać się na wewnętrznej kości stopy. Szukano forach internetowych różne sposoby leczenia, bo już zaczęły boleć na koniec każdego dnia roboczego. Znaleziono Orthofix. Zamówione tę oponę. Tutaj nosić trochę więcej niż miesiąc w aktywnym porze dnia. Ból nie przeszkadza mi wcale. Kość nawet stają się mniej widoczne. Tak zadowolony z zakupu i wyniku.

Jurij 33 Tver

Bone pieszo, nawet w młodym wieku. Palucha koślawego osiągnął stopnia, że ​​tylko operacja pomogła rozwiązać problem. I został poinformowany przez lekarza nosić szynę Orthofix podczas rehabilitacji. Mówią, że będzie to zmniejszyć ból i zachować wynik pracy. Minęło sześć miesięcy po zabiegu i przez cały ten czas okresowo w miesiącu nosić szynę Orthofix. Do tej pory tak dobrze i nie ma obaw.

Cyril, 44 lat, jeśli nie Orthofix, którego poznałem rok temu, prawdopodobnie trzeba zrobić operację kości. Klamra w momencie całkowicie wziął ból i stan zapalny. A teraz prawie powrócił palec z powrotem na swoim miejscu i usunięto guz na stopę. Stosować codziennie przez rok, używając tylko 2 sety. To jest naprawdę warte wydanych pieniędzy.

Elena, 34 lat,

Przeczytaj o autobus Orthofix pozytywnych opinii na forum z koślawego zniekształcenia stopy. I postanowiliśmy spróbować. Nosić jeszcze 2 tygodnie. Ból zmniejszył się, ale jeszcze żadne zmiany zewnętrzne. Będę czekać na wynik, nawet napisać recenzję.

You may also like...