Milk Skin - gdzie kupić najlepsze, apteka, sklep, cena
Zdrowie

Milk Skin – gdzie kupić najlepsze, apteka, sklep, cena

Dzień dobry. Niedawno czytać artykuły i recenzje na temat

kremu wybielającego na Milk Skin Skóry i chcą nam opowiedzieć o swoim doświadczeniu. Lubię ten krem ​​bardzo pomocne. Około roku już go używać i mam nadzieję, że nie znika i staje się mniej jakościowe. Milk Skin jest naprawdę dobre i skuteczne. W wielu opiniach (zarówno negatywnych i

pozytywnych) opisuje poważne i nieprzyjemne okoliczności związanych z zaburzeniami pigmentacji skóry. Moja sprawa jest o wiele prostsza. Jednak sędzia dla siebie, powiem wszystko w porządku.

Ja, podobnie jak wiele dziewcząt, w młodym wieku (teraz mam 25) cierpiała na trądzik i trądzik na twarzy. Ostatecznie wszystko minęło, ale pozostawił złe i bardzo denerwujący nawyk pryszcze Squeeze. Kiedy stracił opanowanie i właśnie uwagę na lustro. Proces usuwania wszystkich elementów ze skóry przyniósł mi irracjonalną komfort.

Jeśli wada jest na skórze nie można było zniszczyć w sposób prosty, I podrapał go, czasem bardzo głęboko. Było to prawdą nawet wypukły mol, choć wiem, jakie to niebezpieczne. Ale nie mogłem się powstrzymać. Wyobraź sobie, jak wyglądało mojej skórze. To była pełna dziur, blizny i strupy o różnym stopniu świeżości.

Praca Jestem dość nerwowy – Jestem księgowym w małej firmie (jak to się mówi, głównym i jedynym) iz natury wydają się martwić o problemy z pracą. Podczas przygotowywania i dostarczania raportów mój problem „wyrósł” rozbrykany kolor i ukryć stare i nowe rysy, ja stosuje makijażu, w tym warstw, które było jak grunt i tynk. Ale, jak to często bywa, nie twój problem widziany – rozmazany i pobiegł do pracy. Ja wam to mówi, więc można sobie wyobrazić horror stał pod tynkiem mojej twarzy. Dopiero mój wyjazd z miasta do mamy.

Jakie są moje wrażenia z używania kremu po raz pierwszy

Moja matka – kobieta nie jest stary (trochę ponad 50). Dla mnie to zawsze była wzorem i autorytetem w codziennym życiu i karierze. Wygląd, Bóg jej nie obraził, a ona zawsze patrzy na niego. Kiedy przyjechałem, jet-opóźnionymi i zobaczyłem siebie w lustrze bez fundamentu i proszek, byłem przerażony. Szczególnie przerażające mój rannych twarz wyglądała na tle gładkiej i stonowanych twarz mamy.

Ona wtedy o moim wyglądzie nic nie

powiedział, po prostu oferowane, gdy byłem na wakacjach do korzystania z niego dobrego agenta gojenia. Jar mleka biała skóra stała w łazience, a ja codziennie rano i wieczorem, stosuje się go na 10-15 minut, a następnie umyć.

Nie mam wielkich nadziei dla tego kremu. Mam nadzieję wrócić po wakacjach do siebie, aby odwiedzić kosmetyczkę i wybierz demakijażu według jego zaleceń (najlepiej drogerii, ponieważ nie lubię żadnych rozwodów pieniędzy). Ale dwa tygodnie używać Milk Skin zmienili plany. Efekt był, oczywiście, nadal daleko od ideału, ale on na pewno był dodatni.

Moja skóra uspokoił, stał się bardziej miękkie i gładsze, błyszczące wazeliniarstwo zniknął. Moja twarz nie spalone, mimo że lato było gorące, i nie jestem szczególnie ukrywa się przed słońcem. Ton wyrównać

i wrócił młodzieńczy jasny odcień. Nawet obniżone ciągi naczyniach krwionośnych w okolicy nosa. Po dwóch tygodniach stosowania Milk Skin nie znaleziono żadnych sezonowych piegi. – zdecydowany wpływ wybielanie

Poprosiłem mamę, gdzie można kupić ten krem. Powiedziała, że ​​apteki nie będę prawdopodobnie go znaleźć. Ona zamawia na oficjalnej stronie internetowej. Spędziliśmy trochę czasu w Internecie, nakazał mi paczkę. W ogóle, do konsultacji do kosmetyczki poszedłem z podręcznika kiedy otrzymałem i rozpakowane moje zamówienie.

Co trzeba wiedzieć o tym krem ​​Milk Skin opinii lekarza

kosmetyczka powiedziała, że ​​o mlecznej skórze wiedzieć dawno temu. Dobrym – wybielania, przeciw starzeniu i przeciwzapalne. Ostrzegał przed typowych błędów Twoich klientów:

 • narzędzie aktywne, a tym samym daje pożądany efekt. To nie powinien być używany jak zwykły krem ​​(Wyznaję, starałem się stosować go powoli na całym twarzy pod makijażem).
 • Jeśli skóra jest sucha i stosuje się go tylko na obszarach problemowych, ściśle według instrukcji. Mleko wysusza skórę (moja skóra jest tłusta, więc uznałem to działanie na plus).
 • wybielający wpływ kremu może prowadzić do

  znacznej różnicy między tonu twarzy i szyi. Do tego trzeba przestrzegać. Albo można użyć Milk Skin umiarkowanie, lub umieścić go w szyję też (mama umieścić na dekolt i ramiona ze związanych ze starzeniem się plam pigmentowych).

 • Milk Skin – nie jest panaceum, wewnętrzne problemy nie są rozwiązywane. Dlatego efekt wybielania nie będzie trwać wiecznie. Genetyczna skłonność do piegi lub moli nadal. Ale jeśli plamy na skórze lub cienie pod oczami pojawiły się z powodu problemów hormonalnych (lub chorób wątroby, na przykład), wrócą, dopóki przyczyna nie zostanie rozwiązany. Milk Skin dobra pigmentacja na zewnątrz, ale na działanie kremu nie jest stracone trzeba go używać wielokrotnie, nad ciągu 30 dni.
 • Milk Skin regeneruje uszkodzoną skórę (jak w moim przypadku), ale stara się przynieść ze sobą, na przykład, blizny pooperacyjne są nierealne. To prawda – w końcu resorpcji blizny dzieci na wardze, a eksperyment mama z blizną od cięcia cesarskiego nie były udane. Choć kosmetyczka powiedziała, że ​​miała dziewczynka z ciężkimi oparzeniami na twarzy, co było mleko skóry, ślady nie znikną, ale zaczął wyglądać nie tak straszny.
 • Przy zakupie Milk Skin należy uważać na podróbki. Wielu, którzy kupili ten krem ​​skarżą się, że wynik jest zero. Ale negatywna opinia pieniędzy nie wróci, to lepiej zamówić

  krem ​​oryginalny sprawdzoną zasobu.

spełnił moje oczekiwania krem ​​Milk Skin czy jestem zadowolony z

To znaczy, że mam się pożegnać. Aby rozwiązać mój problem zajęło mi więcej niż 30 dni (choć doskonały wynik był widoczny pod koniec tego okresu). Spędziłem prawie dwa miesiące i 2 butelki mleka Skin. Złożyłem go zgodnie z zaleceniami i nie oszczędzać, choć w wielu rzeczywistych opinii (gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami, a nie tylko krytykowany lub chwalony) mówi, że zajmuje dużo mniej. Może byłem zbyt rozrzutny. Wynik był dobry:

 • Wszystkie moje blizny i dziury nawet dzieci i młodzieży poszły. Skóra pokryte i gładkie. Chociaż miałem pracować z psychologiem, aby nie dodawać nowe problemy.
 • Zniknął pojawiające się zmarszczki wokół oczu.
 • Żyły

 • Pająk zniknęły całkowicie, wrócił mój „Northern” porcelanową bladość. Efekt wybielania mleka skóry jest po prostu wspaniały.
 • i co ważniejsze – wyjść duża (około 4 cm), plamy ciemnobeżowej w policzek, która powstała w miejscu wskazanym moli. Pod warstwami makijażu nie było zauważalne, ale z prostszym makijażu wyglądać obrzydliwe. Teraz to już nie ma.

Użyłem Styl mleka na prostym schemacie:

 • Na początku (nawet moja matka) przed osobą sprawdził krem ​​na nadgarstku.
 • zastosowano 2 razy dziennie (rano i przed snem) o grubości warstwy na obszarach zagrożonych twarzy, ramion i dłoni. I nie próbował RUB.
 • Pozostawić na 10-15 minut. To nie jest całkowicie wchłaniany. Nawet jeśli rozmaz całkiem sporo, to pozostaje białawy błonki. Więc to nie przypomina mi krem, ale raczej maskę.
 • Pozostałości zostały oczyszczone z miękką wilgotną ściereczką (bez pocierania) i przemyto ciepłą wodą.

Gdzie można kupić tego narzędzia, jeśli aptekach nie jest na sprzedaż

Wszystkie zalecenia –

 • jak używać Milk Skin
 • kompletny opis kremu;
 • w niektórych przypadkach, jest on stosowany do twarzy i ciała;
 • , a także szczegółowy opis warunków zamówienia –

to wszystko można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej:

cena jest całkiem przyzwoita, często sprzedają akcje lub ze zniżką. Nie tanie, to krem, oczywiście, ale w porównaniu z tym samym języku francuskim oznacza koszt jest znacznie bardziej atrakcyjna.

Skóra mleko apteka nie, ja szukałem. Na innych stronach wziąłbym ten krem ​​nie śmiał, bo opinie klientów na forach często mówią o oszustwo, podróbki lub po prostu słaba obsługa. Więc trzymam już sprawdzone na stronie internetowej.

I Milk Skin krem ​​naprawdę pomogło, nadal okresowo. Ma przyjemną konsystencję i subtelny, dyskretny zapach. Lubię go, choć niektóre kobiety nie lubią zapachu olejku różanego. Ale nawet oni w swych opiniach (sądząc po informacji, że te opinie są prawdziwe) używam mleka skóry i pochwalił wyniku jego działań. Ja do nich dołączyć, i nadzieję, że ktoś moja opinia będzie przydatna.

You may also like...