Zdrowie i Ty

MagnuFuel – opinie, cena, gdzie kupić, apteki, czy warto?

Nie tak dawno temu nie było nowością w dziedzinie techniki samochodowej, który według producentów i sprzedawców, może zmniejszyć zużycie paliwa. To się nazywa MagnuFuel Aby uniknąć stania się ofiarą zakupu bezużyteczny produkt, konieczne jest, aby przeczytać opinię o tym na różnych zasobów internetowych.

Ekonomiczne MagnuFuel paliwa: czy prawdą

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Prawie każdy kierowca chce paliwo zużywane jest mniej, a odległość od przejścia nie jest zwiększona, i że moc silnika nie spadnie. Czy to możliwe? Producent oszczędzania MagnuFuel twierdzi, że jest to możliwe.

Zalety MagnuFuel urządzenia następujący: H4>
  • Przeciętnie, w zależności od marki i modele samochodów, zużycie paliwa zmniejsza się o 20%.
  • Części silnika są zabezpieczone przed paliwa o niskiej jakości.
  • Zwiększa żywotność (MTBR) Maszyna do silnika.

Jak MagnuFuel

Urządzenie MagnuFuel jest umieszczony tak, że para magnesów, który jest MagnuFuel wpływa paliwo. Co więcej, te magnesy tworzą silne pole magnetyczne, które rozkłada się jednostek związków węglowodorowych, które spala paliwa szybciej.

pole magnetyczne popycha cząsteczki od siebie, tak, że są one nasycone tlenem (O2), ze wszystkich stron, a wszystkie paliwo spala się bez pozostałości. To zwiększa oszczędności.

sporne pozytywne i negatywne opinie Ful Darmowe

Istnieje fałszywe opinie umieszczane na uporządkowanie zawodników lub właścicieli stacji benzynowych, ale istnieje realne. Obejmują głowę i studiowania, jak to działa w rzeczywistości:

  1. Urządzenia magnetyczne są naprawdę w stanie zniszczyć jednostki, cząsteczki substancji. Wykorzystuje zasadę reaktora jądrowego lub LHC miniatury.
  2. Paliwo do pojazdów, czy to benzyna lub diesel jest izolatorem (substancja słabo przewodzi elektryczność). Kierowca-fizyk obliczył, że w celu odbudowy, zmiażdżyć i jechać cząsteczki trzeba zbudować ogromny magnes, około 15 pięter wysokości. I do tego magnesu do przeprowadzenia lukę cząsteczek, które potrzebują jeszcze więcej mocy. Małe magnesy, które mogą mieć wpływ na cząsteczki paliwa, dzięki stosunkowo niewielkiej masie benzyny lub oleju napędowego, który przechodzi przez nie.
  3. Ponadto, eksperci twierdzą, że pole magnetyczne może wpływać na zanieczyszczenia zawarte w paliwie. W związku z tym MagnuFuel urządzenie może przedłużyć żywotność silnika.

W klipie wideo pokazano, że urządzenie opracowane przez firmę motoryzacyjnym General Motors. Ale dlaczego takie urządzenia nie są one ustawione na produkcję swoich samochodów, to może być, aby podnieść rating sprzedaży auto? Odpowiedź jest prosta: takie urządzenia są zakazane w USA ze względu na niewielkie wzrostem emisji CO2 (ale nie jest to wersja, że ​​są również głównymi akcjonariuszami silników General właściciele firm naftowych – nie opłaca się zmniejszyć zużycie oleju) .

Majątek przegląd MagnuFuel H4>

ekonomizer został zakupiony specjalnie dla eksperymentu. Został pomyślnie zainstalowany na komputerze systemu. Podczas operacji miesiąc później było zmniejszenie zużycia paliwa o około 25% (od 5,5 do 7 litrów litrów na 100 km).

Z powyższych informacji możemy stwierdzić, że z nowymi urządzeniami elektronicznymi nie ścigać, jeśli masz pewność, że kupujesz oryginalnego urządzenia. Jeżeli urządzenia te rzeczywiście pracował, byłby to znaczący plus dla kierowców i mniej dealerów paliwowych.

Zamówienie tylko oryginalne produkty!

You may also like...