Jakość zawsze była naszym priorytetem

Jakość zawsze była naszym priorytetem

Zobacz nasze pełne ujawnienie informacji o podmiotach stowarzyszonych w celu uzyskania odszkodowania i miejsca docelowego reklamy w celu generowania przychodów.

Będziemy mieć również dostęp do naszej zaktualizowanej polityki redakcyjnej, reklamowej i sponsorskiej z 2017 r., Abyś mógł ją zobaczyć.

W nadziei, że będziemy zgodni z wytycznymi FTC, chcemy być dobrze poinformowani i przyjąć następujące założenia dotyczące reklam i linków do postów produktów na tej stronie:

– Wszelkie / wszystkie linki na NZOZ TOMMA (większość naszych linków jest wewnętrzna, aby dodać wartość wyszukiwania do danego produktu / korzyści) to linki partnerskie, które możemy otrzymać niewielką prowizję ze sprzedaży niektórych pozycji (cena pozostanie taka sama dla ty).
 – Prowadzenie witryny wiąże się z powiązanymi kosztami i wymaganiami hostingowymi, aby utrzymać ją, reklamy i linki partnerskie są sposobem na wyrównanie tych kosztów.
 – W przypadku wszystkich linków partnerskich do produktu (nie oferujemy żadnych produktów bezpośrednio) jest to coś, czego użyliśmy lub zbadaliśmy, a także wspieramy lub polecamy nawet bez odszkodowania.
 – Większość naszych treści skupia się na ogólnym zdrowiu i dobrym samopoczuciu, ale pilnie obserwuj wszystko, co wygląda, jakby mogło poprawić lub wyróżnić rozwiązanie zapewniające lepsze warunki życia i jakość życia.
 – Dla pełnej przejrzystości mamy reklamy u góry, na pasku bocznym, w treści i na dole artykułów. Staramy się dać każdemu z naszych cennych wirtualnych gości lepszą odpowiedź niż przed wizytą u nas. Jakość zawsze była dla nas priorytetem, dlatego chcemy działać optymalnie z pełną przejrzystością dotyczącą naszego modelu reklamy i przychodów.

Skontaktuj się i daj nam znać, jak poprawić. Jesteśmy po to, aby służyć (i chronić) Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, umożliwiając ludziom dzielenie się doświadczeniami lub zadawanie pytań na temat szerokiej gamy praktycznych produktów i rozwiązań poprawiających jakość życia.