Zdrowie

Intoxic – opinie, cena, gdzie kupić, apteki, czy warto?

Suplement „intoxic” na bazie ziół z regionów podgórskich terytorium Ałtaju pojawiła się na rynku farmaceutycznym w Europie kilka lat temu. Procentowe lekarzy i zwykłych ludzi rośnie tylko, jak jest skuteczny w zwalczaniu wielu rodzajów helminthes (robaki) i ma naturalne składniki. Podobnie jak w przypadku innych suplementów na bazie naturalnych substancji pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, „intoxic” nie daje natychmiastowe rezultaty, a efekt terapeutyczny występuje nie mniej niż tydzień, biorąc go w zalecanych instrukcją dawkowania.

Opis dodatku “intoxic”

Antyhelmintyki dostępne tylko w postaci kropli. Jest on oparty na naturalnych składnikach:

 • niedźwiedziej żółci,
 • sok z owoców drzewa trucizny,
 • Jungar Ferula.

Niedźwiedzia żółć jest stosowany w tradycyjnej medycynie od wielu wieków. Substancja jest galaretowatą substancją żółto-czerwony kolor, z charakterystycznym gorzkim smakiem. To ma toksyczny wpływ tylko na robaki i ich jaja, które nie jest tylko ich zabijania, ale również zapobiega dalszemu rozprzestrzenianiu się populacji w organizmie człowieka.

sumak jest Śródziemnego przyprawa o właściwościach dezynfekujących. Sok z jego owoców nie tylko unieruchamia robaków jakiegokolwiek rodzaju, ale także zatrzymuje procesy grzybicze, które rozwijają się w organizmie na tle życiowej aktywności robaków.

Jungar Ferula w Europie rośnie tylko w regionie Ałtaju. Substancja wyizolowana z tym wysokie rośliny aktywnie walczy z infekcją wirusową i przywrócić system immunologiczny. Te właściwości rośliny zostały odkryte i opisane przez lekarzy medycyny awestyjski.

„intoxic” nie tylko pomaga pozbyć się robaków i przywraca florę jelitową, wspomaga układ pokarmowy, aby rozpocząć funkcjonują prawidłowo po zatruciu pasożytów i produktów, które produkują. Ta zdolność dodatku jest jego głównym różnica i przewaga nad medycznych suplementów robakom. „Intoxic” może być stosowany w terapii skojarzonej, ale tylko po konsultacji z lekarzem. Podobnie jak inne suplementy diety, może powodować skutki uboczne i reakcja alergiczna s. Konieczne jest, aby zrozumieć, a nie do samoleczenia.

Zasada działania suplementu intoxic

robakom (robaki) może wejść do ludzkiego organizmu z żywnością, przez brudne ręce, sztućce. Przewidzieć lub zapobiec infekcji prawie niemożliwe, to znaczy, ze bot, nikt nie jest odporny. „Intoxic” może być stosowany do leczenia choroby, jak i profilaktyczne. Jeśli w organizmie człowieka, co najmniej raz, zostały odkryte robaki, i nie ważne jakiego rodzaju, istnieje ryzyko skażenia wtórnego.

Rodzaj robaków zależy od wyników analizy materiałów biologicznych krwi lub kału pacjenta. „Intoxic” może być stosowany przed określonym rodzaju robactwa jeśli objawy wskazują, że tych problemów zdrowotnych. Jest skuteczny przeciwko

 • Giardia,
 • owsiki,
 • opistorchozy,
 • skaridov,
 • robaki okrągłe,
 • toksokarozy,
 • echinococcal.

Co do zasady, gromadzenie i analiza materiałów biologicznych zajmuje dni, a czasem tygodni, jeśli krew jest wysyłana do głównych laboratoriach mniejszych osad. W okresie, gdy choroba nie jest potwierdzone, ale objawy wskazują na obecność robaków w organizmie, można rozpocząć przyjmowanie suplementu „intoxic”. Toksyczne działanie na organizm ludzki, nie ma, ale pomaga mu odzyskać:

 • likwiduje objawy anemii,
 • pomaga normalizować aktywność przewodu pokarmowego,
 • zwiększa funkcjonalność trzustki,
 • aktywuje naturalne mechanizmy obronne organizmu.

I nawet jeśli zakażenie robakami nie zostanie potwierdzone w badaniach laboratoryjnych, leczenie urazu „Intoxica” przyniesie. W ich opinii na temat dodatku, pacjenci zauważyć, że na tle podawania tych robakom kropli, mają znacznie poprawić stan skóry, włosów, błony śluzowej jamy ustnej i dziąseł.

Jak zrobić “intoxic”

w instrukcjach stosowania przeciwrobaczego kropli „intoxic” opisano szczegółowo dawki, częstotliwość i sposób spożycia. Leczenie są dozwolone od lat 3. Dozowanie następuje:

 • dzieci do 6 lat od 3 do 5 kropli trzy razy dziennie,
 • dzieci w wieku od 6 do 12 – 10 kropli dwa razy dziennie,
 • dorośli i młodzież – 10-15 kropli dwa razy dziennie

.

Czas trwania leczenia zależy od wieku pacjenta i liczby gatunków robaków znalezionych we krwi lub w kale. Generalnie zalecane dla dzieci 3-tygodniowy kurs i dorosłych – co najmniej 30 dni. Dzieci 3-6 lat wystarczy 10-dniowy kurs leczenia, aby całkowicie pozbyć się pasożytów i przywrócić ciało.

Przed rozpoczęciem kropli rozcieńczonego w przegotowanej i przepuszcza przez filtr wody o temperaturze pokojowej. Sprawiają, że produkt lepiej na czczo, 30 minut przed posiłkiem. Dzieci i osoby starsze krople mogą towarzyszyć lekkie przekąski – owoce, sok z miazgi. Produkty o działaniu osłonowym w tym przypadku nie będzie działać. – będą one uniemożliwić wchłanianie suplementu

Aby przerwać przebieg leczenia nie może. Jeśli pominąć czas, a następnie przywrócić częstotliwość, starając się przestrzegać zwykły przedział. Ważne jest, aby zrozumieć, że zmniejszenie nasilenia objawów sugeruje, że pasożyty są całkowicie zniszczone. Istnieje ryzyko, że zaatakowanych tkanek były jaja robaków, które mogą powodować zakażenia wtórnego. Czas trwania kursu dla każdej grupy wiekowej obliczonej na podstawie walki nie tylko z aktywnych gatunków pasożytów, ale również ich jaj. Jest zatem bardzo ważne, aby mieć pełny cykl leczenia. Dodatek pozwala to zrobić, nie powodując poważne szkody dla budżetu rodziny.

Przeciwwskazania i ewentualne skutki uboczne intoxic

Podobnie jak wszystkie suplementy lub suplementy „intoxic” może powodować działania niepożądane i mają wiele przeciwwskazań. Przed rozpoczęciem kuracji, konieczne jest w celu wykrycia lub wykluczenia obecności alergii na składniki kropli. Ponadto, substancje zawarte w dodatku, może powodować działania niepożądane:

 • niedźwiedź pęcherzyka żółciowego – zaburzenia w funkcjonowaniu jelit (biegunka lub zaparcia), powodować nudności i wymioty,
 • sok z owoców drzewa trucizny kwas naturalne i długotrwałe stosowanie lub przekroczenie zalecanych dawek może prowadzić do rozwoju wrzodów żołądka,
 • Jungar Ferula jest słabo trujące roślin, który może powodować toksyczną zatruć znacznie wyższe dawki.

Stężenie substancji czynnych w preparacie „intoxic” wybrany biorąc pod uwagę fakt, że pacjent będzie pojazd ściśle według instrukcji. Przypadki przedawkowania i działań niepożądanych zostały zidentyfikowane.

Istnieje szereg przeciwwskazań do przeciw robakom suplement „intoxic”. lekarzy specjalistów i programistów środki polecam biorąc go z ostrożnością, jeśli mają następujące problemy zdrowotne:

 • wrzód żołądka lub dwunastnicy,
 • zapalenie wątroby w ostrej fazie choroby,
 • Usterki jelit,
 • zatrucie na tle zakażenia wirusowego lub bakteryjnego.

W dodatku, dodatek nie jest zalecany dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią, dzieci w wieku poniżej 3 lat. W badaniach klinicznych z grupą kontrolną nie obejmowały pacjentów z tych kategorii, zasada działania suplementu na nich nie jest śledzona, dane dotyczące skuteczności i szkodliwości substancji zawartych w nim nie jest.

W swoich uwagach na temat suplementu „intoxic” pacjenci, którzy ukończyli pełną kurację, znany nie tylko ze względu na wysoki efekt terapeutyczny, ale również to, że poczuł przypływ sił, ich żywotność znacznie poprawiły się, poprawę stanu skóry, apetyt i nastrój. BAD „intoxic” testowany klinicznie, który okazał się nie tylko jego skuteczność w zwalczaniu pasożytów, ale także bezpieczeństwo, gdy jest przyjmowany w zalecanych dawkach.

You may also like...