Zdrowie i Ty

Handy Heater – opinie, komentarze, cena, gdzie kupić

Handy grzałki to przenośny grzejnik że szybko nagrzewa pomieszczenie i, jak podana przez producenta i potwierdzone przez użytkowników pozwala zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie.

Produkt ma następujące zalety:

 • podłączenie do innego gniazda, pionowe lub poziome (wtyku obrotowy).
 • Kompaktowy i wygodny w podróży.
 • szybko i łatwo ogrzewane.
 • 350 watów energii.
 • Regulowany termostat.
 • programator 12 godzin.
 • Automatyczne wyłączanie Timer
 • Cicha praca.
 • Zwalnia plac.
 • rozgrzewa się do 23 metrów kwadratowych.

Grzejnik ma wielkie możliwości. Dla urządzeń kompaktowych imponujące ustawienia niski i wysoki poziom wentylatora, czasomierz i dobrej zakresie temperatur.

Sprzedawane w następujących krajach:

zawartość

 1. Przegląd Handy Grzałka
 2. Projekt
 3. Instrukcja użycia
 4. Recenzje przez prawdziwych użytkowników
 5. Gdzie kupić, ile?

Przegląd Handy Grzałka

Handy grzejnik jest grzejnik elektryczny, który może podgrzać rozmiar pokojowej do 23 metrów kwadratowych. Dzięki zegarem cyfrowym, kontrolą temperatury i wbudowaną ochronę przed przepięciami podłączenie do dowolnego gniazdka. Produkt ogrzeje pomieszczenie i zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie.

Grzejniki przenośne nie są nową koncepcją i sprzedawane w domach towarowych lub innych sklepach z szerokim wyborze rozmiarów i opcji cenowych. Takie urządzenia są popularne, ponieważ systemy ogrzewania wielu budynków lub nie może poradzić sobie z mrozem i nie dają wystarczającą ilość ciepła lub są nieekonomiczne do zastosowania w krótkim okresie czasu.

To urządzenie jest dość mała i ma pojemność 350 watów. Pomimo, że produkt może ogrzać pomieszczenie o powierzchni 23 metrów kwadratowych (rozmiar standardowy sypialni), jest uważane za bardziej odpowiednie dla małych pomieszczeniach takich jak łazienka, biuro biurowy. Również jest to wygodne, aby wybrać się na wycieczkę w namiotach, pociągi, samochód to urządzenie będzie niezbędne.

Handy podgrzewacz emituje ciepłe powietrze, które czuje i pachnie jak suszarka dmucha powietrze. domyślnego urządzenia jest ustawiona na 30 stopni Celsjusza, a prędkość jest ustawiony na wysokim poziomie. Użytkownik może zmieniać temperaturę od 15 do 33 stopni Celsjusza, a wysoko prędkości lub niskie. Jest to zegar, który umożliwia skonfigurowanie go przez 1-12 godzin.

W związku z termostatem w nocy, można pozostawić urządzenie bez obawy, że będzie „rana” dużo kilowatów energii elektrycznej.

Kompaktowa konstrukcja idealna do biura, tarasy, łazienki, schroniska, kempingi, piwnice, garaże i inne. W tym procesie, urządzenie pozostaje chłodne w dotyku.

Projektowanie Handy Grzałka

Inteligentne, innowacyjne producenta Handy Grzałka głoszenia jego produkt jest kompaktowy, ale w tym samym czasie, wysoką wydajność dzięki zastosowaniu konstrukcji izolującej Thermo-ceramicznych.

w konstrukcji, jak stwierdzono, zapewnia regulowaną termostatem w celu kontroli temperatury. Powietrza wentylator cyrkulacyjny z dwiema prędkościami. Cyfrowego wyświetlacza temperatury i czasu włączenia / wyłączenia poprawić użyteczność.

Instrukcja obsługi Handy Podgrzewacz

W pudełku z instrukcją tego produktu osadzonego, który zawiera wskazówki na temat działania tego urządzenia.

 1. montażu grzejnika korzystnie na ścianie.
 2. Zawsze podłączyć grzejnik bezpośrednio do gniazdka elektrycznego. Nigdy nie należy używać przedłużacza lub kabla zasilającego.
 3. Od gorącego powietrza nagrzewnicy wychodzi. Aby uniknąć poparzenia, nie pozwól, naga skóra będzie w bliskim sąsiedztwie blisko uruchamianie komputera.
 4. przechowywać łatwopalnych przedmiotów, takich jak meble, poduszki, pościel, ubrania, dokumenty i zasłon w odległości nie mniejszej niż metr od każdej strony grzejnika.
 5. Urządzenie to nie jest przeznaczone do stosowania w obszarach o dużej wilgotności.
 6. Nigdy nie instalować urządzenia, gdzie może spaść do wanny lub innych podobnych miejscach.
 7. do użytku wewnętrznego.

Gdzie kupić, to ile Handy ogrzewacz?

W tradycyjnych sklepach taki produkt trudno kupić, a następnie po zawyżonej cenie (około 30-50 dolarów za sztukę). Można zaoszczędzić pieniądze zamawiając towar w sklepie internetowym.

zamówienie, nacisnąć na przycisk (i) znajduje się poniżej wypełnienia w postaci sprzężenia zwrotnego. Przez cały dzień można skontaktować się ze sklepem i podać kilka szczegółów zamówienia.

Dostawa odbywa się przez kilka urzędów pocztowych (można wybrać najbardziej dogodny dla Ciebie) i trwa 2-5 dni. Pobranie.

You may also like...